חדש בפעימות! חדר טיפולים נעים, מרגיע ומפנק!

מעוניינים להזמין טיפול או לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים:

מוזמנים בשמחה גם להתקשר 🙂 054-5298746

מוזמנים בשמחה גם להתקשר 🙂

טיפולי שיאצו

שיאצו (שי=לחץ אצו=אצבע) זוהי שיטת טיפול מגע רפואי המבוססת על הרפואה הסינית המסורתית, אשר על פי תפיסתה האנרגיה החיונית של הגוף (הצ'י) זורמת במערכת נתיבים שנקראים מרידיאנים. נתיבים אלו עוברים לאורך ולרוחב הגוף ועליהם נמצאות נקודות הלחיצה הזהות לנקודות הדיקור הסיני.

את הטיפולים מעביר רן שפיר, מטפל שיאצו מוסמך, במרכז פעימות בקיבוץ נחל עוז. הטיפולים האפשריים:

  • שיאצו
  • קיו שיאצו
  • עיסוי תאילנדי

מה כוללים טיפולי השיאצו?

הטיפול מתבצע באמצעות לחיצות על הגוף, אך לא רק על ידי האצבעות, אלא גם עם כפות הידיים, אמות הידיים, המרפקים והרגליים – במנחי גוף שונים.

על פי הרפואה הסינית כל חולי או כאב מקורם בחוסר איזון אנרגטי או תקיעות אנרגטית. השיאצו משפיע על זרימת האנרגיה החיונית במרידיאנים ועל ידי כך מתעלים אנרגיה במקרים של חוסר, משחררים חסימות אנרגיה ומחזירים לגוף את האיזון האנרגטי.

הטיפול נעשה כאשר המטופל שוכב על מזרון או מיטה בלבוש מלא והטיפול כולל לחיצות, מתיחות ומניפולציות עדינות. בפגישה הראשונה מבוצע אבחון על ידי תשאול מפורט, התבוננות והתרשמות כללית ממצבו הרגשי והפיזי של המטופל. על מנת להשיג תוצאות טיפוליות טובות ההמלצה היא לסדרה של כ-10 טיפולים או יותר ולאחר מכן על פי הצורך.

בעזרת שיאצו ניתן לטפל בבעיות גופניות ורגשיות שונות כגון בעיות עיכול, נשימה, כאבים למיניהם (גב, ראש, מיגרנות ועוד…), נדודי שינה, בעיות רגשיות, מתח, מצבים אקוטיים של שרירים תפוסים (גב, צוואר…), בעיות גניקולוגיות ועוד.

*ניתן להזמין טיפולי שיאצו עבורכם וגם לקנות טיפולים במתנה לימי הולדת, אירועים וכדומה…

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר:

בנייה ועיצוב